گرانیت

تعمیر ظروف تفلون ، چدن و گرانیتی

بازسازی ظروف گرانیتی می تواند باعث کاهش هزینه های شما شود. اگر شما بتوانید همه ظرف های خود را تعمیر کنید دیگر نیازی نیست تا برای خرید دوباره آن ها پولی بپردازید. ظرف های گرانیتی شباهت زیادی به ظروف تفلون دارند. یعنی یک ماده و پوشش مخصوص در آن‌ها مانع از تماس مستقیم فلز با مواد غذایی می شود. اما یک سوال اینجا مطرح می شود، آن هم این است که آیا همین پوشش پس از مدتی در هنگام طبخ به غذا بچسبد؟ خیر این اتفاق هرگز نمی افتد و شما با خیال راحت می توانید از آن ها برای امور آشپزی خود استفاده کنید و نگرانی از این بابت که با تاثیرات منفی این ظرف ها سلامتی شما دچار خلل شود، نداشته باشید. بازسازی ظروف گرانیتی برای ظرف هایی که تماما از گرانیت ساخته نشده اند و فقط شکل ظاهری آن ها به این مدل سنگ ها شباهت دارند. مزیت مهم این ظروف نسبت به موردهای مشابه این است که آن ها طی استفاده آسیب چندانی نمی بینند. یعنی پس از مدتی این خاصیت که مواد به آن ها نمی چسبد، از بین نمی رود. از این رو گزینه بسیار مناسبی است برای کسانی که به آشپزی علاقه دارند و قصد دارند تا کیفیت کار خود را بالا ببرند. اما بهتر است که در حین استفاده نیز مراقب باشید و به خوبی از آن ها نگهداری کنید تا قدرت ضد چسبندگی آن ها زود از بین نروند.

چه نوع ظروف گرانیتی را می توان بازسازی و تعمیر نمود؟

با این که ظرف های این نوع مقاومت خوبی دارند و نسبت به انواع دیگر در هنگام استفاده طولانی مدت، کمتر آسیب می بینند اما اگر مشکلی هم برای آن ها پیش آید امکان بازسازی و تعمیر ظروف گرانیتی وجود دارد. سنترسرویس با استفاده از مواد اولیه مرغوب تعمیر انواع قابلمه را با سرعت بالا برای شما عزیزان انجام می دهد. هم این ظروف و هم ظرف های تفلون تا زمانی کارایی خوبی دارند که مواد ضد چسبندگی آن ها از بین نرفته است. کاملا طبیعی است که طی استفاده طولانی مدت روی آن ها خش افتاده و کیفیت اولیه را ندارند. اما نگرانی از این بابت وجود ندارد چرا که می توان آن ها را تعمیر کرده و مجددا مورد استفاده قرار داد. ب

برای دریافت خدمات بازسازی ظروف گرانیتی با ما در تماس باشید : ۰۲۱۷۷۱۸۶۱۹۲

نحوه بازسازی ظروف گرانیتی

همانطور که گفته شد امکان بازسازی و تبدیل ظروف گرانیتی وجود دارد. با توجه به قیمتی که این ظروف دارند با تعمیر آن می توانید خیلی در هزینه های خود صرفه جویی کنید. در ادامه نحوه بازسازی ظروف و قابلمه های گرانیتی را با هم خواهیم دید. این کار در چند مرحله انجام می شود که نیاز است تا تمامی آن ها با دستگاه های عالی و دقت تمام انجام شود تا خروجی کار کاملا تمیز و با کیفیت باشد.

بازسازی ظروف گرانیت

این مورد در بازسازی ظروف گرانیتی را هم به عنوان یک نکته در بازسازی و تبدیل ظروف گرانیتی بدانید که بازسازی ظرف های گرانیتی بر خلاف دیگر ظرف ها هیچ مشکلی برای محیط زیست ایجاد نمی کند و از این رو نگرانی از این بابت وجود ندارد. اما با این حال توصیه می کنیم با رعایت چند نکته ساده به خوبی از آن ها نگهداری کنید و بازسازی ظروف گرانیتی را به تعویق بیندازید. در ادامه چند مورد را برای نگهداری صحیح آن ها با هم خواهیم دید:

  • همیشه غذاهای بدون روغن در آن ها درست نکنید و گاهی هم در داخل آن ها روغن بریزید.
  • اگر ظرف خالی است آن را طولانی مدت روی حرارت قرار ندهید.
  • در هنگام شست و شو مراقب باشید ظرف دچار آسیب نشود.
  • در هنگام طبخ غذاها از قاشق های پلاستیکی و چوبی استفاده کنید.
  • بعد از هربار استفاده ظرف را کاملا تمیز بشویید چرا که ماندن غذا در آن ها به در طولانی مدت باعث آسیب دیدن شان می شود.
  • آن ها را مواد شوینده مایع بشویید.

قرار دادن ظرف ها در کوره

برای این که بتوان بازسازی ظروف گرانیتی را به خوبی انجام داد، در اولین مرحله باید جرم گیری شوند. متاسفانه بعضی افراد این کار را با روش های نا مناسب و غیر استاندارد مانند استفاده از فرچه انجام می دهند. این کار عمر ظرف را به شدت پایین می آورد. اما ما تمامی آن ها را در داخل کوره قرار می دهیم. این کار جرم گیری را خیلی آسان تر کرده و هیچ آسیبی به ظرف وارد نمی شود.

سندبلاست ظروف گرانیتی

بعد از این که ظرف ها در داخل کوره طی دمای زیاد آماده ی جرم گیری شدند و این مرحله به اتمام رسید، آن ها در معرض هوای فشار قوی ای قرار می دهیم. در کنار این هوا ماده ای به نام سندبلاست که شبیه به ماسه است به ظرف ها پوشانیده می شود. این کار در بازسازی ظروف گرانیتی باعث می شود تا پوشش قبلی ظرف ها به صورت کامل از بین بروند و آماده تغییرات جدید باشند.

پوشش گرانیتی

بعد از این که مراحل قبلی بازسازی ظروف گرانیتی به صورت کامل انجام شد در واقع ظرف آماده مرحله آخر می شود. در طی این دو مرحله در واقع ظروف گرانیتی به یک نوع آلیاژ تبدیل شده و پس از آن می توان پوشش گرانیتی آن را انجام داد.

برای دریافت خدمات بازسازی ظروف گرانیتی با ما در تماس باشید : ۰۲۱۷۷۱۸۶۱۹۲

آیا تبدیل و بازسازی ظروف گرانیتی عوارض دارد؟

تا به اینجا در رابطه با بازسازی ظروف گرانیتی صحبت کردیم که امکان بازسازی و تبدیل ظروف گرانیتی وجود دارد و مراحل و نحوه ی اجرای آن را هم نیز به طور کامل گفتیم. اما گاها این سوال پیش می آید که نکند این کارها عوارض داشته باشد و با تعمیر این ظروف این مشکل پیش آید که در هنگام طبخ غذا در آنان چیزی به مواد غذایی بچسبد و برای سلامتی مان ضرر داشته باشد. درست است که تعمیر این ظرف ها نسبت به خرید مجدد آن ها خیلی هزینه ی کمتری نیاز دارد. اما حتی اگر یک درصد این کار عوارضی داشته باشد اصلا نباید انجام شود. در نظر داشته باشید که این موضوع خیلی بستگی به این دارد که شما ظرف های خود را برای تعمیر به کجا می دهید. سنترسرویس فرایند تبدیل را به نحوی انجام می دهد که دقیقا مشابه تولید ظرف ها باشد و هیچ گونه عوارضی را ایجاد نمی کند. بازسازی ظروف گرانیتی خود را به ما بسپارید و آن ها تعمیر شده در حد نو از ما تحویل بگیرید، ضمن این که این تضمین را به شما می دهیم که موادی استفاده می کنیم در حین کار که هیچ آسیب و مشکلی برای شما به وجود نیاید.

قیمت تبدیل قابلمه گرانیتی

قیمت بازسازی قابلمه و ظروف گرانیتی

سنتر سرویس، بازسازی ظروف گرانیتی را کاملا حرفه ای می تواند انجام دهد. تمامی پرسنل ما در این زمینه کاملا حرفه ای بوده و هم چنین دستگاه ها و تجهیزات ما مناسب تعمیر انواع ظرف های گرانیتی هستند. موادی که برای این کار استفاده می کنیم بسیار مرغوب و با کیفیت هستند و می توان این تضمین را به شما داد که ظرف ها پس از بازسازی ظروف گرانیتی هیچ تفاوتی با روز اول شان ندارند. برای آگاهی از قیمت بازسازی و تبدیل ظروف گرانیتی با شماره های نوشته شده در سایت تماس بگیرید. سنتر سرویس همراه شماست تا بتوانید با هزینه های خیلی کمی ظرف های خود را تعمیر کنید و بتوانید دوباره مدت ها از آن استفاده نمایید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *