چگونه از ماکروفر استفاده کنیم؟

ماکروفر یکی از پرکاربردترین وسایل الکتریکی است که کار های متفاوتی را می توان با آن انجام داد. نه تنها می توانید غذا های خود را با آن گرم کنید بلکه برای پخت انواع غذا ها هم کاربرد دارد. اگر شما جزء کسانی هستید که به تازگی ماکروفر گرفته اید و نمی دانید دقیقا چگونه از آن استفاده کنید.ا

برای پیشگیری از تعمیر ماکروفر و استفاده و آشنایی با تمام کارآیی های آن، توصیه ها و دستورالعمل هایی وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید. در ادامه طرز استفاده از ماکروفر به صورت دقیق و گام به گام برای شما آورده شده است.

طرز استفاده از ماکروفر-

چگونه از ماکروفر استفاده کنیم؟

•دستور العمل را بخوانید

اولین کاری که برای استفاده درست از ماکروفر باید انجام دهید، خواندن راهنمای کاربر و دستورالعمل های مربوط به ایمنی آن می باشد. راهنمای کاربر چیز هایی را برای شما توضیح می دهد که امکان دارد برای شما سوال باشد، بنابراین این راهنما بسیار مفید است. در این کتابچه ی راهنما حالت های مختلف ممکن در دستگاه و همچنین نحوه عملکرد آنها توضیح داده می شود.

تنظیم تایم مایکروفر-

•دو شاخه دستگاه را به برق بزنید و تایم آن را تنظیم کنید

کار بعدی که باید انجام دهید این است که دو شاخه ماکروفر را به برق بزنید تا دستگاه روشن شود. دقت کنید که چندین دستگاه را با هم به برق نزنید چرا که این کار ممکن است کمی خطرناک باشد. حال بسته به آن چیزی که می خواهید آن را گرم کنید یا بپزید، زمان آن را در ماکروفر تنظیم کنید. انجام اینکار ساده است.

کاری که باید انجام دهید این است که اگر دکمه ی تنظیم زمان دستگاه چرخشی است، آن را چرخانده و اگر دکمه ای یا لمسی است بر روی صفحه کلید با فشار دادن دکمه ها زمان مورد نظر خود را تنظیم کنید.

ظروف مناسب برای ماکروفر-

•مواد غذایی را در ظروف مناسب ماکروفر قرار دهید

حال مواد غذایی یا مایعات را درون ظرفی مناسب ماکروفر بریزید و درون ماکروفر قرار دهید. به یاد داشته باشید برای این منظور ظروفی را خریداری کنید که ۱۰۰ درصد برای قرار دادن در ماکروفر ایمن باشد، چرا که استفاده از ظروفی که مناسب ماکروفر نیستند می تواند به دستگاه شما آسیب رساند. ظروف ماکروفر مختلفی وجود دارد و از جمله آنها ظروف پلاستیکی، ظروف شیشه ایی، به خصوص شیشه ی بوروسیلیکاتی (شیشه سیلیکاتی) و غیره می باشند.

غذاهایی که می شود با ماکروفر درست کرد-

•در مورد غذا های مختلفی که می توانید با ماکروفر آنها را درست کنید، یاد بگیرید

درسته که اکثر افراد از ماکروفر برای گرم کردن غذا و مایعات استفاده می کنند، اما شما می توانید از ماکروفر برای گریل کردن، پخت کیک و شیرینی و نان و همچنین پخت غذا هم استفاده کنید. ممکن است در مورد چیز های مختلفی که می توانید با ماکروفر انجام دهید، نیاز به یادگیری داشته باشید. یکسری از ماکروفر ها دارای ویژگی های بسیار کاربردی ای هستند.

تمیز کردن ماکروفر-

•چگونگی تمیز کردن ماکروفر را یاد بگیرید

برای استفاده درست از ماکروفر، چربی زدایی ماکروفر  را به طور مرتب انجام دهید. برای این منظور شما نه تنها روی دستگاه بلکه داخل آن را هم باید تمیز کنید. بهترین راه برای انجام این کار تمیز کردن و شستن بشقاب گردون درون دستگاه با هر بار خارج کردن آن از دستگاه می باشد. روش دیگر این است که مقداری آب را درون ظرفی مناسب ماکروفر بریزید و درون ماکروفر قرار دهید تا برای مدت زمانی گرم شود. با این کار آب بخار می کند که به از بین بردن لکه ها و غذا های چسبیده شده ی درون ماکروفر کمک می کند.

حال که شما جواب سوال چگونه از ماکروفر استفاده کنیم ، می توانید به راحتی یک ماکروفر برای خود تهیه کنید و با تماس با متخصصان و نمایندگی های موجود برای نصب و راه اندازی آن اقدام کنید.

لوازم یدکی ماکروفر و لوازم یدکی آون توستر  را از قطعه بانک بخواهید 

۱- مگنتون مایکروویو

۲- موتور گردون مایکروویو

۳- خازن مایکروویو

۴- ترانس مایکروویو

۵- فن مایکروویو دوو

۶- سینی مایکروویو

۷- برد مایکروویو دوو

۸- لامپ مایکروویو دوو

۹- صفحه میکا مایکروویو دوو

۱۰ ولتاژ ماکروویو

۱۱- ترموستات آون توستر

۱۲ – المنت آون توستر

۱۳- ترموستات آون توستر

۱۴- سینی آون توستر

۱۵- توری فلری آون توستر

۱۶- تایمر آون توستر

۱۷ -دکمه سوییچ آون توستر

قطعه بانک تامین کننده لوازم یدکی ماکروفر دوو ، لوازم یدکی ماکروفر سامسونگ ، لوازم یدکی ماکروفر ال جی ، لوازم یدکی ماکروفر بوش ، لوازم یدکی ماکروفر فلر ، لوازم یدکی ماکروفر مولینکس ، لوازم یدکی ماکروفر پاناسونیک ، لوازم یدکی مایکروفر کروپ ، لوازم یدکی مایکروفر میدیا ، لوازم یدکی مایکروفر بیم ، لوازم یدکی ماکروفر کنوود ، لوازم یدکی مایکروفر بلک اند دکر ، لوازم یدکی ماکروفر بوتان ، لوازم یدکی مایکروفر بایترون ، لوازم یدکی ماکروفر دلمونتی ، لوازم یدکی مایکروفر دوو ، لوازم یدکی ماکروفر هاردستون ، لوازم یدکی مایکروفر ویرپول ، لوازم یدکی ماکروفر دلونگی ، لوازم یدکی مایکروفر کلتروینک ، لوازم یدکی مایکروفر ، لوازم یدکی مایکروفر جی آدمیرال ، لوازم یدکی ماکروفر اسنوا ، لوازم یدکی مایکروفر اسماری ، لوازم یدکی مایکروفر ، لوازم یدکی آون توستر پارس خزر ، لوازم یدکی آون توستر فلر ، لوازم یدکی آون توستر دلونگی و سایر برندها

تماس با قطعه بانک :

۰۲۱۴۴۲۶۹۶۴۰

۰۹۰۳۲۸۰۱۴۵۶

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *