چگونه از اتو پرس استفاده کنیم؟

چگونه از اتو پرس استفاده کنیم؟ | اتوهای پرسی بسیار محبوب و مشهور هستند و شما باید بدانید که چگونه از آنها برای گرفتن بهترین نتایج استفاده کنید. سنتر سرویس  در تعمیر لوازم خانگی و تعمیر اتو در این مقاله به پرسش چگونه از اتو پرس استفاده کنیم؟ پاسخ می دهد.

چگونه از اتو پرس استفاده کنیم؟

بهتر است اتو پرس خود را بر روی یک سطح صاف بگذارید ولی اگر شما می خواهید آن را بر روی سطح براق و جلادار قرار دهید آن سطح را با یک پارچه یا چیزی که از آن محافظت کند بپوشانید. بعد از اینکه قفل ها را باز کردید دستگاه را روشن کنید و یک دقیقه یا بیشتر منتظر بمانید تا اتوپرس داغ شود. به همان شیوه که درجه حرارت یک اتوی بخار دستی را تنظیم می کنید ، باید میزان گرمای مورد نیاز را با توجه به پارچه مورد نظر خود تنظیم نمایید.

برای پارچه های بزرگ مانند ملحفه ، شما باید آن را تا کرده و در پشت صفحه اتو قرار دهید و هر بار به مقدار نیاز آن را به جلو بکشید و اتو بزنید.برای اتوی بهتر لباس ها و پارچه های کتانی بهترین کار این است که با استفاده از اسپری آب آن را مرطوب نمائید . هنگامی که شما از یک اتوی پرسی استفاده می کنید متوجه خواهید شد در زمانی کمتر از نصف زمانی که صرف اتوکشیدن با اتوهای بخار دستی می کنید می توانید لباس هایتان را آماده کنید، همچنین اتو پرس یک فشار بخار عالی و ۵ برابر نسبت به اتوی بخار دستی به وجود می آورد که می توانید به آسانی به اتوی لباسی که به دنبال آن هستید برسید.

با این حال، همان طور که در زمان استفاده از هر دستگاه جدید اول دستورالعمل را مطالعه می کنید، در زمان استفاده از اتوپرس هم همین کار را انجام دهید تا بتوانید به درستی از آن استفاده کنید. کسی که از اتوپرس خود مراقبت می کند آن را برای یک عمر مورد استفاده خواهد داشت و دیگر نیاز به تعمیر اتو پرس پیدا نمی کنند.

از بین بردن چین و چروک لباس با استفاده از اتوپرس

از بین بردن چین و چروک لباس با استفاده از اتوپرس

این مراحل را برای از بین بردن چین و چروک لباس خود به کار بگیرید

 • صفحه بخار را تا حدود ۳ اینچ بالاتر از سطح زیرین اتو پایین بیاورید.
 • بخار را با فشاردادن دکمه کنار دسته اتوپرس (با توجه به طراحی آن) منتشر کنید.
 • چند دقیقه صبر کنید و مجددا و پشت سر هم بخار را آزاد کنید.
 • سپس چند ثانیه صفحه اتو را پایین آورده و آن را فشار دهید و سپس آن را بالا ببرید .
 • این روند را تا رسیدن به رضایت کامل تکرار کنید.

چگونه پیراهن خود را به صورت حرفه ای اتو کنید؟

چگونه پیراهن خود را به صورت حرفه ای اتو کنید؟

برای اینکه پیراهن و یا بلوز خود را به صورت حرفه ای اتو کنید ، شما نیاز دارید هربخش را به صورت جداگانه اتو کنید.اول از همه با یقه پیراهن شروع کنید. بهترین کار استفاده از قسمت های گوشه اتوپرس است ، بعد از آن به سراغ آستین ها بروید.آستین پیراهن شما کاملا در سطح مسطح اتوپرس قرار می گیرند اما اطمینان حاصل کنید که درز قسمت بازوها در انتهای قسمت بالشتک قرار گرفته باشد.بعد از آن شما باید قسمت های عقب و جلوی لباس را اتو کنید. سپس سمت چپ و راست با دکمه پیراهن در قسمت جلوی سطح اتو هر بخشی از پیراهن را که اتو می زنید آن را به سمت خود بکشید . آخرین بخشی که اتو می شود جیب ها هستند مطمئن شوید که جیب ها را یکی یکی زیر صفحه اتو قرار می دهید. این کار برای جلوگیری از فشرده و چروک شدن بخش هایی است که قبلا اتو زده اید است.

چگونه شلوار را به صورت حرفه ای اتو کنید

شلوارها در سبک های مختلف و با پارچه های مختلفی وجود دارند با این حال هیچ روش متفاوتی برای اتوی آنها وجود ندارد. به این صورت که یک بخش از شلوار را اتو کردید ، قسمت بعدی را به سمت خود بکشید. یک پد کوچک را زیر جیب ها و قسمت ها چین دار قرار دهید تا از چروک شدن آنها جلوگیری کند. اول با قسمت کمربند شلوار شروع کنید و تا زمانی که کاملا صاف شود آن را زیر اتو نگه دارید.

حالا قسمت های درزدار و چین دار را روی صفحه اتو قرار دهید و اتو کنید. اگر شلوار دارای گلدوزی و یا قسمت های کار شده باشد ، برای جلوگیری از آسیب رسیدن به آن قسمت شلوار را به صورت پشت و رو روی صفحه اتو قرار دهید. پاچه های شلوار را به صورت یکی یکی اتو کنید مگر اینکه به یک باره آنها را روی صفحه اتو کاملا فیت کرده باشید

 

چگونه پارچه های مختلف را اتو کنید

دقیقا مشابه شست و شو دستورالعمل های متفاوتی برای پارچه های مختلف وجود دارد؛ برای اتوکردن هم به همین شکل می باشد اول برچسب روی پارچه را با دقت بخوانید.برای پارچه هایی که ترکیبی از اکریلیک و پشم است لازم نیست فشار زیادی را اعمال کنید و زمان زیادی را صرف آن کنید. برای پارچه ای کتانی یا بافتنی نیاز به زمان و فشار زیادی ندارید ، مقدار گرما باید کم باشد و استفاده از بخار نیز ضروری نمی باشد.

برای اتوزدن پارچه های جین اول آن را با اسپری آب مرطوب کنید تا نرم شود و شما نیاز به فشار طولانی تری نسبت به انواع دیگر پارچه ها دارید. پارچه هایی با مواد کش دار باید در زمان اتوکردن محکم نگه داشته شوند تا ازچروک و چین دار شدن ناخواسته جلوگیری کنید. همچنین ممکن است زمانی که قصد اتوزدن پارچه های حساس و ظریف داشته باشد از (بالشتک یا پد)  بین لباس و صفحه اتو استفاده کنید . برای لباس هایی که دارای زیپ یا دکمه های پلاستیکی هستند باید مراقب باشید تا آنها را زیر صفحه اتو نگذارید. اگر ممکن است پارچه را به صورت پشت و رو قرار داده و اتو کنید و یا قبل از اتوزدن دکمه و یا زیپ را با یک پد بپوشانید. برای از بین بردن چین و چروک روی لباس هایتان، قبل از اتوزدن پارچه ای مرطوب بر روی آن قرار دهید . بعد از اتمام کار دستگاه را از برق بکشید و قبل از اینکه آن را سر جای خود بگذارید اجازه دهید کاملا خنک شود . اتوپرس خود را همیشه در جای خنک و خشک نگه داری کنید.

 

لوازم یدکی اتوبخار و لوازم یدکی اتو مخزن دار را از قطعه بانک بخواهید

 

 • بویلر اتو مخزن دار
 • شیر برقی اتو مخزن دار
 • بوبین اتو مخزن دار
 • سنسور اتو مخزن دار
 • ترموستات اتو مخزن دار
 • فیوز حرارتی اتو مخزن دار
 • کابل اتو مخزن دار
 • برد اتو مخزن دار
 • پمپ اتو مخزن دار
 • سوئیچ اتو مخزن دار
 • مخزن ( تانک ) اتو بخار
 • کابل فابریکی اتو بخار
 • کفه اتوبخار
 • باکالیت اتوبخار
 • کلید و پمپ های اتوبخار
 • برد اتوبخار
 • پنل جلو اتوبخار
 • جرم گیری کف اتوبخار

 

 

قطعه بانک تامین کننده لوازم یدکی اتوبخار رونتا ، لوازم یدکی اتوبخار تفال ، لوازم یدکی اتوبخار فیلیپس ، لوازم یدکی اتوبخار مولینکس ، لوازم یدکی اتوبخار پاناسونیک ، لوازم یدکی اتوبخاردلونگی ، لوازم یدکی اتوبخار پارس خزر ، لوازم یدکی اتوبخار فلر ، لوازم یدکی اتوبخار بکو ، لوازم یدکی اتوبخار براون ،  لوازم یدکی اتوبخار بوش ، لوازم یدکی اتوبخار اسنوا ، لوازم یدکی اتوبخار هانس ، لوازم یدکی اتوبخار ماهسونیک ، لوازم یدکی اتوبخار بیشل ، لوازم یدکی اتو مخزن دار رونتا ، لوازم یدکی اتو مخزن دار تفال ، لوازم یدکی اتو مخزن دار فیلیپس ، لوازم یدکی اتو مخزن دار مولینکس ، لوازم یدکی اتو مخزن دار پاناسونیک ، لوازم یدکی اتو مخزن دار دلونگی ، لوازم یدکی اتو مخزن دار پارس خزر ، لوازم یدکی اتو مخزن دار فلر ، لوازم یدکی اتو مخزن دار بکو ، لوازم یدکی اتو مخزن دار براون ، لوازم یدکی اتو مخزن دار بوش ، لوازم یدکی اتو مخزن دار اسنوا ، لوازم یدکی اتو مخزن دار هانس ، لوازم یدکی اتو مخزن دار ماهسونیک ، لوازم یدکی اتو مخزن دار بیشل

 

برای تعمیرات اتوبخار خود با سنتر سرویس تماس بگیرید

برای تهیه قطعات اتوبخار خود با قطعه بانک تماس بگیرید

۰۲۱۴۴۲۶۹۶۴۰

۰۹۰۳۲۸۰۱۴۵۶

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *