نکاتی در زمینه استفاده از پارچ مخلوط کن

گاها اتفاق افتاده که در هنگام استفاده از یک محصول یک صدای غیر طبیعی می شنویم و یا احساس می کنیم که مشکلی برای محصول اتفاق افتاده؛ این قضیه میتونه دو وجهه داشته باشه. اول اینکه از ترس اینکه محصول داره خراب میشه، کار رو متوقف کنیم و دوم این که بی خیال قضایا بشیم تا اینکه محصول خراب بشه!

اما بهترین کاری که در این مواقع می شه انجام داد یک توقف کوتاه در حین کار و بازرسی برخی از نکات مهم قطعه هست.در این بخش راهنمایی های برای استفاده بهینه از پارچ مخلوط کن برای شما وجود داره، ضمنا اگه موارد شما جزء این نکات نبود میتونید در بخش نظرات بپرسید تا پاسخ شما دوستان در در اولین فرصت اعلام کنم:

  1. وقتی که از پارچ استفاده می کنید هیچ وقت بیشتر از ۸۰ درصد حجم پارچ مواد داخل پارچ نریزید، مثلا در یک پارچ ۱٫۲ لیتری حداکثر ۱ لیتر مواد را داخل پارچ بریزید. استفاده بیشتر از این مقدار باعث می شه که مواد در حین کار از لبه پارچ سرریز بشه و همچنین منجر به صدمه زدن به موتور محصول خواهد شد.
  2. در هنگام تهیه آب میوه هایی مانند طالبی همیشه سعی کنید یخ و میوه را به صورت مخلوط در محصول استفاده کنید، همیشه مقداری آب ( به اندازه یک استکان کوچک) ابتدای کار در پارچ بریزید تا در حین کار به مشکل برنخورید ؛ این کار مانع گیرپاژ کردن محصول میشه.
  3. در حین کار باید زمان هایی برای استراحت به محصول بدید. استفاده مداوم به موتور صدمه خواهد زد. بهترین زمان هم معمولا شرکت های سازنده در بروشورهای محصول به شما ارائه می دهند.
  4. اگر موتور های محصولات شما دارای محافظ حرارتی باشد ممکن است در صورت وارد نمودن فشار زیاد به موتور متوقف بشه ؛ شما در این صورت حداقل باید ۵ دقیقه به محصول خودتون استراحت بدید و دوباره شروع به کار کنید.این محافظ باعث جلوگیری از صدمه زدن به موتور محصول می شه.
  5. اگر پارچ شما دارای نشتی باشد در اسرع وقت به نمایندگان مجاز مراجعه کنید.
  6. در هنگام کار هرگز از قاشق و چاقو برای هم زدن محصول استفاده نکنید؛ ابندا محصول را خاموش و بعد از توقف کامل مواد را هم بزنید. در هنگام تهیه شیر موز هم زدن حداقل دوبار به از بین برن کف ها و هم خورد خوب مواد کمک می کند.
  7. در بعضی از مواقع روغنی که در زیر پارچ، هنگام کار مشاهده می کنید، این روغن در دو شرایط منتشر می شود؛ اول در هنگامی که محصول نو باشد و دوم وقتی که بیش از حد به محصول فشار وارد شود. در هر صورت این روغن نگران کننده نبست.
  8. برای تهیه آب توت فرنگی؛ آب اخته؛ آب آلبالو و مبوه هایی از این دست بهترین انتخاب پارچ مخلوط کن هست.
  9. وقتی برای تهیه خمیر کیک و شیرینی از پارچ مخلوط کن استفاده می کنید، لازم است زمان استراحت را تا ۵ دقیقه افزایش دهید.

سنترسرویس مرکز تعمیرات مخلوط کن ، آب مرکبات گیر ، غذاساز ، آبمیوه گیر در تهران :

قطعه بانک بورس لوازم یدکی مخلوط کن، قطعات آبمیوه گیری ، لوازم یدکی غذاساز ، قطعات آب مرکبات گیر :

۰۲۱۴۴۲۶۹۶۴۰ – ۰۹۰۳۲۸۰۱۴۵۶

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *