نحوه چیدمان آشپزخانه های کوچک

نحوه چیدمان آشپزخانه های کوچک
آشپزخانه مهم ترین فضای کاربردی خانه است و معمولا زمان زیادی را در آن سپری می کنیم. همچنین دکوراسیون آشپزخانه از آن جهت حائز اهمیت است که فضایی برای پخت و پز و تهیه غذای سالم است، دکور آشپزخانه یکی ازمهم ترین عواملی است که بر رژیم غذایی اشخاص تاثیر می گذارد و ما را به تغذیه ای سالم تشویق می‌کند.
در چیدمان آشپزخانه مدرن داشتن چیدمانی ساده با لوازمی کاربردی و به روز بسیار مهم است. بجای استفاده از لوازم دکوری که می‌تواند فضای آشپزخانه شما را پرکند بهتر است از گزینه های دیگری استفاده کنید که علاوه بر زیبایی، کاربردی نیز باشند. برای مثال استفاده از چای ساز تفال و یا قهوه ساز تفال روی کابینت آشپزخانه علاوه بر این که نوشیدنی گرم شما را تامین میکند، دکوراسیون آشپزخانه شما را گیرا و مدرن جلوه خواهد کرد.

تنوع رنگ محصولات تفال:

بدیهی است که رنگ روشن محیط را بزرگتر نشان می‌دهد، کمپانی تفال در تولید محصولاتش از رنگ های متنوع استفاده کرده است که رنگ سفید آن بسیار مناسب فضاهای کوچک می‌باشد. اگر تصمیم گرفتید که دکوراسیون آشپزخانه خود را به رنگ روشن طراحی کنید میتوانید از لوازم آشپزخانه تفال که به رنگ سفید تولید شده اند استفاده کنید.

امروزه دختران جوان تمایل بیشتری به ترکیب رنگ سیلور با رنگ های گرم نشان می‌دهند که این ترکیب می‌تواند انتخاب درستی برای دکوراسیون یک آشپزخانه مدرن باشد.
ترکیب قرمز و رنگ مشکی، ترکیب نقره ای با رنگ صورتی و یا قرمز دکور شما را جذاب و گیرا جلوه خواهد داد.
که البته لوازم خانگی تفال در رنگ های سیلور و مشکی این نیاز مصرف کنندگان را تامین خواهد کرد.

فروشگاه لوازم یدکی لوازم خانگی تهران

تعمیرگاه لوازم یدکی تفال در شرق تهران

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *