معرفی چای ساز بیشل مدل BL-TM-009

چای ساز بیشل مدل BL-TM-009 یکی از مدل های پرفروش شرکت بیشل می باشد که از آن می توانید برای تهیه چای و سایر دمنوش ها در کمترین زمان ممکن استفاده نمایید. کتری این چای ساز از ترکیب شیشه و پلاستیک ساخته شده که علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی نیز برخوردار است.

چای ساز بیشل مدل BL-TM-009 یکی از مدل های پرفروش شرکت بیشل می باشد که از آن می توانید برای تهیه چای و سایر دمنوش ها در کمترین زمان ممکن استفاده نمایید. کتری این چای ساز از ترکیب شیشه و پلاستیک ساخته شده که علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. دسته کتری به صورت ارگونومیک طراحی گردیده که سبب می شود به راحتی در دست جای گیرد یا آن را جابجا کرد. اما نکته ای که وجود دارد این است که کتری دارای چراغ دم آور نیز می باشد تا وضعیت دستگاه بهتر مشخص گردد. قوری چای ساز بیشل مدل BL-TM-009 از شیشه مقاوم در برابر حرارت ساخته شده و بر روی کتری قرار می گیرد بنابراین این چای ساز از نوع ایستاده یا روی همی است، قوری از ظرفیت بالایی حدود ۱ لیتر برخوردار است بنابراین این چای ساز برای خانواده های پرجمعیت توصیه می گردد. داخل قوری هم یک صافی فلزی قرار گرفته تا مانع از ورود تفاله های چای داخل استکان شود. از دیگر مشخصات این چای ساز می توان به دارا بودن صفحه گرم نگه دارنده و کابل برق به طول ۰٫۸ متر اشاره نمود.

برند لوازم خانگی بیشل که اصالاتا ساخت کشور تایوان می باشد و در کشور چین اسمبل می شود. بیشل اکنون در ایران دارای نمایندگی می باشد.

قطعات چای ساز بیشل را از قطعه بانک بخواهید

 

تعمیرات چای ساز تهران

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *