مشخصات جارو شارژی مجیک مدل AV-501LB

معرفی جارو شارژی AV-501LB
Magic AV-501LB Cordless Vacuum Cleaner

جارو شارژی AV-501LB از محصولات باکیفیت و خوش‌ساخت شرکت مجیک و دارای کیفیت ساخت بالا و قابلیت‌های ویژه‌ای است. این جاروشارژی هم به صورت عصایی و هم به صورت دستی استفاده می‌شود. برای استفاده از آن در حالت دستی کافی است از طریق دکمه‌ای مخصوص، قسمت پایین آن را از دسته بلندش جدا کنید.

جارو شارژی AV-501LB

یکی از مزایای دستگاه‌های جاروشارژی نسبت به جاروبرقی، استفاده از آنها در مکان‌هایی است که پریز برق ندارند. این محصولات همچنین فاقد سیم‌های بلند و دست و پا گیر بوده و ضمن مصرف پایین‌تر برق، در بعضی نقاط مانور بیشتری هنگام نظافت و جاروکشی به کاربر می‌دهند. اما جارو شارژی در مقایسه با جاروبرقی دو ایراد اساسی دارد که عبارتند از شارژدهی و قدرت مکش نسبتا پایین. بعضی از شرکت‌های تولیدکننده لوازم برقی خانگی با تولید جاروهای شارژی قوی‌تر، رضایت مصرف‌کنندگان را به خود جلب کرده‌اند. جارو شارژی مجیک AV-501LB را می‌توان جزو همین محصولات به حساب آورد.

این دستگاه از توان مکش ۴۰ وات و قدرت موتور ۴۶ وات بهره می‌برد که در میان این گروه از محصولات، رقم‌های قابل توجهی محسوب می‌شوند. برس گردان زیر پارویی باعث می‌شود تمام زباله‌های خشک که در مسیر سَری دستگاه قرار گرفته‌اند، به سرعت وارد مخزن شوند. این مخزن قابل شستشو بوده و دارای گنجایش ۱ لیتر است. چنین ظرفیتی، کاربر را از تخلیه مخزن در فواصل زمانی کوتاه بی‌نیاز می‌کند. در واقع، جارو شارژی مجیک مدل AV-501LB همانند بسیاری از جاروهای شارژی موجود در بازار فاقد پاکت بوده و زباله و گرد وغبار را درون مخزن خود جای می‌دهد.

جارو شارژی مجیک مدل AV-501LB

از دیگر مزایای این محصول می‌توان به صدای کم آن اشاره کرد، به طوری که با تولید صدای ۷۰ دسی‌بل به هیچ وجه باعث آزار و اذیت اطرافیان نمی‌شود. ضمن آنکه باتری این دستگاه از نوع لید اسید (Lead Acid) بوده و ظرف ۶ تا ۸ ساعت به طور کامل شارژ می‌شود. این محصول پس از شارژ کامل، به مدت ۲۰ دقیقه در خدمت صاحبش خواهد بود و گرچه این زمان کمی کوتاه به نظر می‌رسد، اما در جاهایی که پریز برق وجود ندارد، بدون شک پی به نقش موثر این دستگاه خواهید برد.

جارو شارژی AV-501LB در مدل‌های سفید و مشکی طراحی شده که هر دو رنگ با دکوراسیون اغلب خانه‌ها سازگار است. چراغ مخصوص شارژ باتری کم برای آن در نظر گرفته شده است. از جمله اقلام درون بسته‌بندی این جارو شارژی می‌توان به پایه آداپتور و شارژکننده، سری گوشه‌ها و برس مخصوص گردگیری اشاره کرد.

قطعات جارو شارژی مجیک AV-501LB را از قطعه بانک بخواهید

تعمیرگاه جاروشارژی مجیک

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *