مشخصات جارو شارژی عصایی لایدستو مدل H3

مشخصات جارو شارژی عصایی لایدستو مدل H3

تعمیرات لوازم خانگی
تعمیرات لوازم خانگی

چرا خرید جارو شارژی قابل حمل Lydsto H3 ضروریست؟ مهم‌ترین نکته درباره این مدل جارو این است که در عین کوچک، سبک و قابل حمل بودن، انواع برس‌های مختلف را نیز داراست که باعث می‌شود هر نوع سطحی را در جاهای مختلف بتوانید تمیز کنید. فرقی نمی‌کند کف خانه باشد یا صندلی اتومبیل؛ در هر حالت می‌توانید با جارو شارژی Lydsto H3 شیائومی آن جا را تمیز کنید.

بررسی تخصصی

شیائومی در خدمت پاکیزگی

چرا خرید جارو شارژی قابل حمل Lydsto H3 ضروریست؟ مهم‌ترین نکته درباره این مدل جارو این است که در عین کوچک، سبک و قابل حمل بودن، انواع برس‌های مختلف را نیز داراست که باعث می‌شود هر نوع سطحی را در جاهای مختلف بتوانید تمیز کنید.

فرقی نمی‌کند کف خانه باشد یا صندلی اتومبیل؛ در هر حالت می‌توانید با جارو شارژی Lydsto H3 شیائومی آن جا را تمیز کنید.

زمین و زمان را جارو بکشید

جارو شارژی قابل حمل Lydsto H3 از بهترین مدل‌های جاروی شارژی قابل حمل شیائومی است که به خوبی می‌تواند در محیط‌های داخلی نظیر خانه یا محل کار و محیط‌های خارجی مانند اتومبیل مورد استفاده قرار گیرد. این جاروی شارژی نسبت به ابعاد کوچکی که دارد،

به خوبی می‌تواند هر نوع سطحی را تمیز کند؛ از فرش و هر سطح غیر صاف دیگر گرفته تا فضاهای بسیار کوچکی مثل درز صندلی اتومبیل را به خوبی تمیز می‌کند.

جنس بدنه این جارو شارژی پلاستیک ABS است و طراحی آن نیز به صورت مینیمال در نظر گرفته شده که از این جهت زیبایی خاصی به محصول بخشیده است.

مکش فوق‌العاده Lydsto

این جارو شارژی از یک موتور بدون براش قدرتمند بهره می‌برد که حداقل قدرت مکش آن ۱۱۰۰۰ پاسکال و حداکثر آن ۱۶۰۰۰ پاسکال است.

در نتیجه می‌تواند کوچک‌ترین ذرات گرد و غبار را نیز تمیز کند. طراحی بی‌سیم این جارو شارژی باعث می‌شود تا سیم آن دست و پاگیر نباشد و از آن جا که وزن کمی هم دارد،

به راحتی قابل حمل باشد. جارو شارژی قابل حمل Lydsto H3 از یک باتری لیتیومی ۲۰۰۰ میلی‌آمپری بهره می‌برد که تا ۳۰ دقیقه بدون توقف می‌تواند کار کند. زمان شارژ کامل آن نیز چهار ساعت خواهد بود.

از شر زباله‌ها دور شوید

همچنین بدنه جارو به گونه‌ای است که در صورت عرق‌کردن کف دست باز هم بتوان به راحتی از آن استفاده کرد و از دست کاربر نیافتد.

این مدل دارای یک حالت قدرتمند است که در این حالت حداکثر قدرت و سرعت مکش صورت می‌گیرد که این حالت را مناسب تمیزکردن لکه‌های سخت و زباله‌های بزرگ می‌کند.  در این حالت حداکثر سرعت چرخش به ۸۰۰۰ دور در دقیقه می‌رسد که در نوع خود کم‌نظیر است.

در نهایت می‌توان از جارو شارژی قابل حمل Lydsto H3 به عنوان گزینه‌ای مناسب در این محدوده قیمت نام برد.

وزن سبک، عمر شارژ مناسب و انواع برس‌های مختلف برای سطوح متفاوت مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل جاروی شارژی شیائومی است که باعث می‌شود خرید آن را به کسانی که قصد خرید جارو شارژی قابل حمل دارند، توصیه کنیم.

بستن

مشخصات

مشخصات

سایر توضیحات

ویژگی‌های جارو شارژی قابل حمل Lydsto H۳ – موتور با قدرت مکش تا ۱۶۰۰۰ پاسکال – طراحی بی‌سیم جاروبرقی – انواع برس‌های مختلف – قدرت مکش بسیار بالا – ظرفیت بالای باتری شامل ۲۰۰۰ میلی‌آمپر – حداکثر سرعت چرخش ۸۰۰۰۰ دور در دقیقه – وزن ۹۰۰ گرمی که جارو شارژی را مناسب جابجایی می‌کند.

– نازل باریک لوله‌ای جهت تمیزکردن گوشه‌ها و یک برس جهت تمیز کردن سطوحی نظیر پارچه یا مبل

مدت زمان مورد نیاز برای شارژ کامل دستگاه

۳-۴

ویژگی های فنی

سری قابل تعویض

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *