تعمیرات لوازم خانگی

مشخصات جاروشارژی هوشمند روبوراک مدل S5 MAX

مشخصات جاروشارژی هوشمند روبوراک مدل S5 MAX

یک خانه وقتی تمیز به نظر می‌رسد که کف آن تمیز باشد. اما ما همیشه انرژی و وقت لازم بزای تمیز کاری را نداریم. بچه‌ها، حیوانات خانگی و خیلی چیزهای دیگر جارو کردن خانه را عملی پایان ناپذیر کرده‌اند.
طبق یک نظر سنجی در سال گذشته، مشخص شد که ۸۰% مردم جارو کردن را امری ضروری و وقت گیر دانسته،
اما با این حال به طور مکرر چندین و چند بار در هفته این کار را انجام می‌دهند. پس جای تعجب ندارد که بازار جاروی‌های رباتیک به شدت در حال رشد است.

سایر توضیحات

یک خانه وقتی تمیز به نظر می‌رسد که کف آن تمیز باشد. اما ما همیشه انرژی و وقت لازم بزای تمیز کاری را نداریم. بچه‌ها، حیوانات خانگی و خیلی چیزهای دیگر جارو کردن خانه را عملی پایان ناپذیر کرده‌اند. .

طبق یک نظر سنجی در سال گذشته، مشخص شد که ۸۰% مردم جارو کردن را امری ضروری و وقت گیر دانسته، اما با این حال به طور مکرر چندین و چند بار در هفته این کار را انجام می‌دهند. پ

س جای تعجب ندارد که بازار جاروی‌های رباتیک به شدت در حال رشد است. طبق گزارشات در ژوئیه ۲۰۱۸، ۲۰% بازار جاروها را جاروهای رباتیک در برگرفته‌اند و انتظار می‌رود که این عدد سالانه رشدی ۱۱٫۲% تا سال ۲۰۲۶ داشته باشد.

حالا پس از گذشت چند سال از عرضه مدل S5، اولین محصول Roborock، وقت آن رسیده که به S5 Max ارتقا پیدا کند. این جارو همه نوع تکنولوژی از جمله جارو زدن به همراه طی کشیدن را در خود جا داده تا کار با آن را بدون دردسر و بسیار کاربر پسند کند.

با خیال راحت روی مبل‌تان بشینید و از قدرت تمیز کردن S5 Max لذت ببرید.

مدت زمان مورد نیاز برای شارژ کامل دستگاه

۳ ساعت

ظرفیت مخزن مایعات

۲۹۰ میلی لیتر

ابعاد

۱۰x۳۵x۳۵ سانتی‌متر

سنترسرویس مرکز تخصصی تعمیرات جاروشارژی

قطعه بانک مرکز پخش قطعات جاروشارژی

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *