سوالات متداول در مورد ماکروفر

سوالات متداول در مورد ماکروفر | ماکروفر یکی از لوازم خانگی پر کاربردی است که وجود آن لازم برای سهولت کار و جلوگیری از اتلاف وقت است. زیرا به وسیله مایکروفر می توان همه اقدامات برای پخت مواد غذایی و یا گرم کردن را به راحتی و در زمان کم انجام داد .این وسیله نسبت به دیگر وسایل موجود در آشپزخانه ظاهر کوچک و نسبتا ساده ای داشته، اما در اصل ساختار خاص و ویژه ای دارد

سوالات متداول در مورد ماکروفر

آیا دستگاه مایکروویو خطرناک است؟

نه، تا زمانی که در هنگام استفاده درب مایکروویو بسته باشد، انرژی مایکروفر برای شما خطری ایجاد نمی کند. با این وجود موضوع حائز اهمیت اینجاست که باتوجه به اینکه حتی پس از اینکه ماکروویو خاموش باشد ماکروویو هزاران ولت برق را در خازن های ولتاژ ذخیره می کند ، ولتاژ بالا احتمال به وجود آمدن خطر شوک الکتریکی را دارد، پس بهتر است تعویض قطعات الکترونیکی مایکروفر را به تکنسین های متخصص در امر تعمیر ماکروفر بسپارید.

ما در خانه از مایکروویو چندین بار در طول روز استفاده می کنیم، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض انرژی مایکروویو باعث بروزآسیب های سلامتی در درازمدت برای ما خواهد شد؟

برخی مطالعات نشان می دهد که احتمال بروز مشکلات سلامتی با قرارگرفتن طولانی مدت در معرض انرژی مایکروویو وجود دارد.

با این حال بیشتر تحقیقات نشان داده است که بسیار طبیعی است که ما در معرض انرژی مایکروویو های (سطح پایین) قراربگیریم. ما به طور منظم در معرض اشعه های مایکروویو در جو قرار گرفته ایم بدون هیچ گونه اثرات نامطلوب و یا پایداری. دستگاه های مایکروویو برای رفع نواقص نشتی از دستورالعمل ها و قوانین بین المللی استفاده می کنند.

چگونه می توانم مایکروویو را برای احتمال خروج اشعه آزمایش کنم؟

دستگاه تست اشعه در تعمیرگاه های معتبر لوازم خانگی وجود دارد با این حال اگر شما در مورد خروج اشعه از دستگاه مایکروویو خود نگران هستید می توانید با یک تعمیرکار ماکروفر حرفه ای در این خصوص جهت بازدید دستگاه خود تماس بگیرید.

تعمیرکار ماکروفر سنتر سرویس ، تعمیر ماکروویو  و تست اشعه دستگاه شما را با بالاترین دقت انجام می دهد.

چرا تخم مرغ ، سیب زمینی و سایر مواد غذایی زمانی که در مایکروویو گرم می شوند منفجر می شوند؟

در دستگاه های مایکروویو گرما و انرژی که به مواد غذایی می رسد بسیار بیشتر و عمیق تر از اجاق های معمولی است. در مایکروویو مولکول های آب مواد غذایی به سرعت بیشتری نسبت به اجاق های معمولی گرم می شوند. هنگامی که این مواد غذایی گرم می شود،آب باعث انبساط این غذاها شده تا اندازه  مولکول های آب را افزایش دهد. برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد این نوع غذاها، سطح قدرت دستگاه را کاهش دهید و یا زمان پخت غذا را کمتر کنید.

چه نوع مایکروویوی را خریداری نماییم؟

مایکروویوهایی با حرارت بالا، مواد غذایی را سریع تر گرم می کنند. مایکروویوی را انتخاب کنید که دارای آپشن سنسور برای گرمایش دقیق تر مواد غذایی باشد. می توانید نظرات مصرف کنندگان و سایر منابع معتبر را برای رتبه بندی در آخرین مدل های مایکروویو بررسی کنید.

آیا قدرت دستگاه های مایکروویو در طول زمان کم خواهد شد؟

نه، دستگاه مایکروویو در طول زمان به خوبی همان روزی که آن را خریده اید برای شما کار خواهد کرد.فقط ممکن است در بعضی مواقع با توجه به طول عمر قطعات به تعمیر مایکروفر احتیاج پیدا کنید.

هنگامی که من در مایکروویو غذا را گرم می کنم، غذا بطور یکنواخت گرم نمی شود و قسمتی از غذا سرد باقی میماند.  چرا اینطور است؟

یکی از سوالات متداول در مورد ماکروفر گرم نشدن یکنواخت مواد غذایی در داخل دستگاه است .از آنجایی که انرژی مایکروویو به اتاق ماکروفر انتقال پیدا می کند، سیستم توسط یک صفحه گردان موجب می شود تا اشعه بطور یکنواخت به مواد غذایی برسد.الگوی انرژی معمولا ثابت است. با این حال بخش های خاصی از مواد غذایی ممکن است نسبت به جاهای دیگر بیش تر گرم شود.

لوازم یدکی ماکروفر و لوازم یدکی آون توستر  را از قطعه بانک بخواهید 

۱- مگنتون مایکروویو

۲- موتور گردون مایکروویو

۳- خازن مایکروویو

۴- ترانس مایکروویو

۵- فن مایکروویو دوو

۶- سینی مایکروویو

۷- برد مایکروویو دوو

۸- لامپ مایکروویو دوو

۹- صفحه میکا مایکروویو دوو

۱۰ ولتاژ ماکروویو

۱۱- ترموستات آون توستر

۱۲ – المنت آون توستر

۱۳- ترموستات آون توستر

۱۴- سینی آون توستر

۱۵- توری فلری آون توستر

۱۶- تایمر آون توستر

۱۷ -دکمه سوییچ آون توستر

 

قطعه بانک تامین کننده لوازم یدکی ماکروفر دوو ، لوازم یدکی ماکروفر سامسونگ ، لوازم یدکی ماکروفر ال جی ، لوازم یدکی ماکروفر بوش ، لوازم یدکی ماکروفر فلر ، لوازم یدکی ماکروفر مولینکس ، لوازم یدکی ماکروفر پاناسونیک ، لوازم یدکی مایکروفر کروپ ، لوازم یدکی مایکروفر میدیا ، لوازم یدکی مایکروفر بیم ، لوازم یدکی ماکروفر کنوود ، لوازم یدکی مایکروفر بلک اند دکر ، لوازم یدکی ماکروفر بوتان ، لوازم یدکی مایکروفر بایترون ، لوازم یدکی ماکروفر دلمونتی ، لوازم یدکی مایکروفر دوو ، لوازم یدکی ماکروفر هاردستون ، لوازم یدکی مایکروفر ویرپول ، لوازم یدکی ماکروفر دلونگی ، لوازم یدکی مایکروفر کلتروینک ، لوازم یدکی مایکروفر ، لوازم یدکی مایکروفر جی آدمیرال ، لوازم یدکی ماکروفر اسنوا ، لوازم یدکی مایکروفر اسماری ، لوازم یدکی مایکروفر ، لوازم یدکی آون توستر پارس خزر ، لوازم یدکی آون توستر فلر ، لوازم یدکی آون توستر دلونگی و سایر برندها

تماس با قطعه بانک :

۰۲۱۴۴۲۶۹۶۴۰

۰۹۰۳۲۸۰۱۴۵۶

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *