سرخ کن هوشمند شیائومی روانه بازار می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرخ کن هوشمند شیائومی سری MIJIA روانه بازار لوازم خانگی می شود و با ۳٫۵ لیتر ظرفیت در دسترس کاربران و مصرف کنندگان قرار می گیرد. این محصول شیائومی دارای برچسب قیمت ۳۹۹ یوان (۶۱ دلار) است.

سرخ کن هوشمند شیائومی روانه بازار لوازم خانگی می شود
سرخ کن هوشمند شیائومی سری MIJIA دارای ۳٫۵ لیتر ظرفیت است و فقط به عنوان سرخ کن مورد استفاده قرار نمی گیرد و یک محصول چند منظوره است.

کاربران این سرخ کن می توانند از آن به عنوان اجاق گاز، مایکرویو، پرس میوه، ماست ساز و غیره استفاده کنند. این محصول در محدوده دمایی ۴۰ تا ۲۰۰ درجه سانتی گراد قابل تنظیم است و همچنین دو سرعت باد را برای یخ زدایی و پخت انواع میوه های خشک، سبزیجات و گوشت ارائه می دهد.

سرخ کن هوشمند یادشده دارای یک گرمایش داخلی قدرتمند ۱۵۰۰ وات و چرخش ۳۶۰ درجه گردش هوای گرم است که باعث می شود گرما به تمام قسمت های غذا برسد و غذا به طور مساوی گرم یا پخته شود. همچنین از زمان پخت ۲۴ ساعته پشتیبانی می کند.
یک صفحه نمایش OLED در قسمت جلوی سرخ کن وجود دارد و کاربران می توانند با یک چرخش و فشار یک دکمه به راحتی دما و زمان پخت را تنظیم کنند. همچنین از اتصال اپلیکیشن MIJIA با کاربرانی که به بیش از ۵۰ دستور العمل دسترسی دارند، پشتیبانی می کند. در عین حال، قابلیت پشتیبانی از حالت پخت و پز سفارشی را دارد.
یکی دیگر از قابلیت های این محصول این است که در صورت برداشتن ظرف برای بررسی وضعیت پخت یا هم زدن غذا در حین پخت به طور خودکار خاموش می شود و بدون بدون اینکه نیازی به راه اندازی مجدد سرخ کن باشد بلافاصله پس از تمام شدن کار کاربر با ظرف ، دستگاه به ادامه پخت و پز ادامه می دهد.

 

قطعات سرخ کن را از قطعه بانک بخواهید

تعمیرات سرخ کن تهران

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *