راهنمای استفاده از سرخ کن بدون روغن تفال

راهنمای استفاده از سرخ کن بدون روغن تفال
تقریبا یک دهه از زمانی که سرخ کن ActiFry تفال تولید شده است میگذرد و با این که مدل های جدید تغییرات زیادی کرده اند اما همچنان با همان جنس و کیفیت مرغوب تولید میشود.

مدل های جدید سرخ کن ActiFry تفال با اتصال بلوتوث کار میکند یعنی به شما این امکان را می دهد که دستور العمل های مختلفی را بدون دست زدن به هیچکدام ازدکمه های آن آماده کنید.

راهنمای استفاده از سرخ کن بدون روغن تفال
به دلبل وجود امکان وصل شدن به بلوتوث , سرخ کن اکتی فرای تفال را می توان از طریق یک برنامه اختصاصی کنترل کرد، بنابراین شما می توانید به راحتی هر غذای سرخ کردنی کم چرب را بپزید.

سرخ کن های بدون روغن تفال در اندازه های مختلف ۱ کیلو گرم ، ۱٫۵ و ۱٫۷ هستند و مقدار فضایی کمی را به خود اختصاص می دهند.

راهنمای استفاده از سرخ کن بدون روغن تفال

روش کار سرخ کن تفال:
این مدل سرخ کن دکمه های کمتری برای استفاده دستی در عقب دارد: فقط دکمه تغییر زمان و دیگری برای شروع و یا توقف آشپزی است.

گذاشتن و برداشتن ظرف داخل سرخ کن هم بسیار ساده است . میتوانید به راحتی با پایین دادن دسته و یک چرخش نرم ظرف را بیرون بیاورید. درب سرخ کن به گونه ای طراحی شده که شما می توانید آنچه در حال وقوع است را مشاهده کنید .

ActiFry با استفاده از یک سیستم پالس حرارتی، با تنظیم دما، زمان و حرکات تکان دهنده بسته به وعده غذایی مورد نظر شما را آشپزی می کند. آشپزی برنامه ریزی شده و شما می توانید با گوشی همراه خود که از طریق بلوتوث به سرخ کن وصل شده اید از اتاق دیگری در خانه سرخ کن را با یک دکمه کنترل کنید و هر زمان که خواستید بدون رفتن به آشپزخانه سرخ کن را متوقف کنید.

نکته: درب سرخ کن باید به طور کامل باز شود ، پس از گذاشتن سرخ کن بدون روغن تفال زیر کمد دیواری یا جایی که مانع باز شدن کامل دب سرخ کن میشود بپرهیزید.

ما دستورالعمل درست کردن چیپس Healthy Poutine را برای تست سرخ کن بدون روغن تفال به کار بردیم.

برای تهیه چیپس، سیب زمینی ها را امااده کریم و آنها را به تابه اضافه کردیم و یک قاشق ActiFry پر از روغن – حدود ۲۰ میلی لیتر به سیب زمینی ها اضافه کردیم: با بسته شدن درب، ما شروع به آشپزی با برنامه کردیم، با این برنامه ۲۸ دقیقه طول کشید تا چیپس آماده شود ، همه سیب زمینی ها بطور یکنواخت سرخ شده بودند.

روش کار سرخ کن تفال

سرخ کن یک قاشق روغن تفال مناسب برای پختن انواع غذاها و دسرها است ، با استفاده از این برنامه ها و دستورالعمل های آماده میتوان به راحتی و فقط با فشردن یک دکمه آشپزی کرد .

علاوه بر این، فقط یک قاشق ActiFry روغن برای پختن انواع غذاها نیاز است در حالی که بدون سرخ کن اکتی فری تفال برای هر دستور غذایی معمولا ببیشتر از یک ببار روغن استفاده میکنیم. خوب است که دستورالعمل ها را با اندازه گیری متریک معادل آن مشاهده کنید، نه اینکه بر روی اندازه ظروف تکیه کنید.

روش کار سرخ کن تفال

از دیگر ویژگیهای سرخ کن یک قاشق روغن تفال جدا سازی قطعات مختلف آن می باشد که براحتی می توان در داخل ظرفشویی قرار داد و تمیز نمود.

لوازم یدکی  سرخ کن ActiFry تفال را از قطعه بانک بخواهید

سنتر سرویس تعمیرگاه سرخ کن ActiFry تفال

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *