توسط تعمیرات دلونگی تفال جاروشارژی / تعمیر جاروبرقی / / 0 دیدگاه

تمیز کردن جارو برقی تفال

خانه تکانی و استفاده درست از جارو برقی:
معمولا دیگه تو تمام خانه ها برای تمیزی از جاروبرقی استفاده میکنن مخصوصا الان که نزدیکه عیده و همه مشغول خانه تکانی عید و گردگیری هستیم استفاده از جاروبرقی هم زیاد میشه.

جاروبرقی جزآن دسته از لوازم خانه هست که مصرف بسیار زیادی دارد و در صورتی که درست ازش استفاده نشه و یکسری نکات ریز در مورد تمیز کردن جارو برقی و استفاده درست از جاروبرقی رعایت نشه خیلی سریع کارایی قبلیش رو از دست میده و بوی نامطبوعی میده.

تمیز کردن کیسه جارو برقی
جاروبرقی تفال
تمیز کردن جارو برقی و از بین بردن بوی نامطبوع جاروبرقی:
برای این کار به آب، پارچه، چاقو یا قیچی، صابون ملایم و مواد معطر نیاز دارید.
وسایل جانبی جاروبرقی از قبیل لوله و اتصالات آن را با یک ماده ضدعفونی کننده ملایم و ضد بو بشویید. بهتر است برای این کار از وان حمام استفاده کنید.
پرز، مو و مواد چسبیده به غلطک جاروبرقی را با یک شی تیز مانند چاقو تمیز کنید.
کیسه را خارج کنید و با یک دستمال مرطوب داخلش رو تمیز کنید.
برای از بین بردن بوی کیک داخل جاروبرقی ، در آن را چند روز باز بگذارید تا بو خارج بشه و یا اینکه از صابون های معطر استفاده کنید.

نکته در مورد کیسه جاروبرقی:

مواظب باشین کیسه جارو برقی بیش از حد پر نشه و زود به زود تمیز کنید تا هم مکش جارو زیاد بشه و هم به جاروبرقی فشار نیاد .
فکر کنم همه ی خانومها میدونن که کیسه ی جاروبرقی رو باید هر چند وقت یکبار خالی کرد ، چند وقت یکبار کیسه ی جارو برقی رو خالی کنید و بشورید،بعد کیسه رو بذارید تو یک ظرف آب طوری که کامل داخل آب قرار بگیره کمی پودر شستشوی دستی روش بریزید و حدود یک ساعت بذارید خیس بخوره.بعد چند بار آب بکشید و اججازه بدین کاملا خشک بشه(تا هنگام استفاده که گرد و خاک رو میکشه داخل خودش گل نشه).این کار هم به عمر دستگاه جاروبرقی اضافه میکنه هم فشار به دستگاه نمیاد هنگام استفاده هم انرژی کمتری از خانومها میگیره.

قطعات جاروبرقی را از قطعه بانک بخواهید

تعمیرگاه جاروبرقی تفال

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *