تعمیرات مایکروفر اسنوا

اسنوا نام اختصاری “ارکان ساختار نوین ایرانیان” است که نام اصلی شرکت به حساب می آید.

SNOWA

شعار همیشگی این شرکت در سال های اخیر “روی ما حساب کنید” بوده است.

این شرکت یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی انتخاب است که در سال ۱۳۸۴ در کارخانه ای به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان کار خود را با تولید انواع اجاق گاز و کولر آبی شروع کرد.

قطعه بانک  برخی قطعات لوازم خانگی این برند را به فروش می رساند

لوازم یدکی اسنوا

برند اسنوا به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی است که در سال های اخیر اقدام به تولید و عرضه لوازم خانگی پیشرفته با قابلیت های متعدد کرده است. بهره گیری از بروزترین متدهای تولید و فناوری های پیشرفته از جمله امتیازات برند لوازم خانگی اسنوا به شمار می رود.

بیش از ۲۵درصد از تولیدات برند لوازم خانگی اسنوا به برخی از کشورهای خاورمیانه صادر می شود. محصولات این شرکت با برندهای اسنوا، دوو، بست، تکنوگاز و Carino Carlo  عرضه می شود.

محصولات برند لوازم خانگی اسنوا

از جمله محصولات این شرکت می توان به تلوزیون، یخچال،ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی، کولر و جاروبرقی اشاره کرد

اسنوا دارای مدرک CE جهت صادرات محصولات به اروپاست و تمامی محصولات آن برای ورود به بازار ۶ مرحله کنترل کیفیت را پشت سر میگذارند که عبارتند از:

۱. کنترل تولید کنندگان خارج از مجموعه

در شرکت اسنوا طرح های کنترلی بر اساس استانداردهای بین المللی ANSI، BSI،ISO، ASTM برای نظارت و کنترل محصولات اجرا می شود که در جهت ارتقا کیفیت محصولات صورت می گیرد.

۲. کنترل کیفی ورودی قطعات

تمامی قطعاتی که در خارج از برند لوازم خانگی اسنوا تولید می شود، قبل از مصرف در مونتاژ ابتدا با توجه به پارامترهای کیفیتی مطابق جداول استاندارد MINI.TARY تست و کنترل می شوند و در صورت نداشتن عیب و نقص قطعات به کار گرفته می شوند.

۳. کنترل عمر مفید قطعات مصرفی

قطعات مصرفی در شرکت اسنوا قبل از مونتاز ابتدا از نظر پارامترهای کیفیتی LIFE TIME و طول عمر حیات قطعه مطابق با استاندادرهای بین المللی ANSI، BSI،ISO، ASTM بررسی و پس از دریافت تایید به قسمت های تولید ارسال می شوند.

۴. کنترل حین فرآیند قطعات تولیدی

در حین مونتاژ و رنگ و لعاب قطعات و محصولات، ابتدا قطعات با سیستم های کنترلی فوق پیشرفته Firewall به دقت بررسی می شوند. این کار به منظور کاهش عیوب و ایرادات در حین کار صورت می گیرد.

۵. کنترل عملکردی محصول

از دیگر عملیات کنترل در شرکت اسنوا در حین فرآیند تولید صورت می گیرد که با کنترل های کلیدی نظیر تست های عدم نشتی برق و گاز بر روی محصول در ۵ ایستگاه مختلف به صورت صد در صد انجام می شود. زمانی که محصول در شرکت اسنوا تولید می شود، ابتدا به صورت رندم نمونه برداری شده و به آزمایشگاه اکرودیته فرستاده می شود تا تست های عملکرد محصول بر روی آن صورت بگیرد.

۶. کنترل نهایی فروش

پس از بسته بندی و ارسال محصولات به نمایندگی ها، ابتدا از نظر پارامترهای حمل و نقل، انبارش و حتی پارامترهای عدم آسیب پذیری با اجرای سیستمهای SQFE در انبارهای بررسی و کنترل می شوند.

افتخارات برند لوازم خانگی اسنوا

برای اولین بار در ایران و خاورمیانه، شرکت اسنوا امکان تولید انواع محصولات خود با رنگ دلخواه مشتری را فراهم کرده است. برند اسنوا در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از صدها برند برتر ایران مطرح و شناخته شد.

در سال ۱۳۹۳، گروه انتخاب تصمیم گرفت برند اسنوا را ریبرندینگ یا تجدید برند کند و برای این معرفی و رونمایی از این تجدید برند، جشنی برگزار کرد و از لوگو، شعار و هویت تازه اسنوا رونمایی کرد. رنگ سازمانی اسنوا نیز در همین سال از رنگ قرمز به رنگ آبی و سبز تغییر کرد.

گواهینامه ها

 • گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS شامل گواهی نامه های بین المللی:
  •  BS OHSAS 18001: 2007
  •  ISO 9001:2008
  •  ISO 14001: 2004
 • گواهینامه CE Marking در سال ۲۰۱۱ به منظور صادرات اجاق گاز به اروپا
 • گواهینامه B.V برای صادرات اجاق گاز به عراق و دیگر کشورهای منطقه
 • جزو ۱۰۰ برند ایران، در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران در سال ۱۳۹۲
 • دریافت نشان و تندیس جشنواره “برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان” در دوگروه بخچال فریزر و تلویزیون در سال ۱۳۹۲

نمایندگی تفال درشرق تهران

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *