آشپزی با سرخ کن بدون روغن

برای سلامتی سرخ کن بدون روغن استفاده کنیم!!!
اگر شما هم جز افرادی هستید که تا بحال سرخ کن استفاده نکرده اید و این روزها زیاد در مورد آشپزی با سرخ کن بدون روغن و سرخ کن با یک قاشق روغن میشنوید میتوانید جواب سوالاتتون رو اینجا پیدا کنید.

سرخ کن بدون روغن خوبه؟

سرخ کن چیست؟
سرخ‌کن برقی وسیله ای که طی چند سال گذشته وارد بازار شده است و عملیات سرخ کردن مواد غذایی را با سرعت بیشتر و در حرارت معین انجام می‌دهد.

سرخ‌کن‌ها معمولا دارای یک سبد فلزی هستند که غذا داخل آن قرار می‌گیرد و به همراه آن داخل روغن جوشیده قرار می‌گیرد.

سرخ‌کن‌ها معمولا دارای تایمر به همراه هشداردهنده صوتی، دستگیره‌ای که سبد را به داخل روغن پایین و بالا می‌برد و مقیاسی برای جلوگیری از سرخ شدن بیش از حد غذا.

سیستم بادگیری که موجب کاهش بوی متصاعد شده از غذای در حال سرخ شدن می‌شود، فیلتر روغن برای افزایش طول عمر استفاده از آن و سیستم‌های الکتریکی و مکانیکی کنترل درجه حرارت هستند.

سرخ کن بدون روغن تفال:
سرخ کن بدون روغن تفال

شرکت تفال پا را فرا تر گذاشته واقدام به تولید نسل جدیدتری از سرخ کن ها با عنوان سرخ کن بدون روغن تفال و سرخ کن با یک قاشق روغن تفال کرده است.

این نو آوری جدید که جهت حفظ سلامتی توسط برند تفال تولید شده است برای آماده کردن بسیاری از فست‌فود‌ها و سرخ و برشته کردن آنها به کار می‌روند.

سرخ کن بدون روغن یا یک قاشق روغن تفال علاوه بر حفظ ارزش مواد غذایی باعث محدود کردن استفاده از چربی ، کاهش وقت وانرژی در تهیه غذا می گردد.

سرخ کن با یک قاشق روغن تفال دارای سیستم هوشمند با رابط Bluetooth ،قابلیت کار با بلوتوث تلفن همراه که ۳۰ درصد زمان سرخ کردن مواد غذایی را کاهش میدهد. این سرخ کن تمام اتوماتیک با سیستم توقف خودکار و روکش سرامیکی هر نوع مواد پروتئینی را بدون نیاز به ذره ای روغن سرخ میکند.

آیا سرخ کن بدن روغن توصیه میشود؟
سرخ کن بدون روغن تفال -سرخ کن با یک قاشق روغن تفال

سرخ کن بدون روغن تفال با شعار :با یک قاشق روغن یک کیلوگرم سیب زمینی را سرخ کنید.

تقریبا دیگه همه میدونیم مصرف بیش از حد روغنها علاوه بر ایجاد چاقی، خطر ابتلا به بیماریهای قلبی – عروقی و برخی از انواع سرطانها را افزایش میده.
البته مصرف محدود و متعادل روغنها و چربیها برای تامین بخشی از انرژی مورد نیاز روزانه توصیه میشود.

برای مصرف کمتر چربی ها مخصوصا در غذاهای سرخ کردنی استفاده از سرخ کن بدون روغن تفال بهترین راه حل است!

طرز تهیه وپخت مواد غذایی صحیح علاوه بر بالا بردن ارزش غذایی ، تاثیر زیادی بر طعم وترکیب مواد غذایی دارد.در این میان یکی از عوامل اصلی تغذیه درست و مناسب وسیله پخت و پزبه کار رفته است. با آشپزی با سرخ کن بدون روغن طعم واقعی و کیفیت مواد غذایی رو بهتر میچشیم.

آشپزی با سرخ کن بدون روغن

سرخ کن یک قاشق روغن تفال یک سرخ کن بسیار عالی وجدید شرکت تفال بوده که با یک قاشق روغن قادر است یک کیلوگرم گرم سیب زمینی را سرخ نماید.

جهت سرخ کردن انواع مواد غذایی از قبیل سیب زمینی ، گوشت ، مرغ ، میگو ، ماهی و انواع سبزیجات و… در مدت زمان کوتاهی با صرف یک قاشق روغن به کار می رود. سیستم کار سرخ کن یک قاشق روغن بر اساس گردش جریان هوای گرم در داخل سرخ کن برای پخت انواع مواد غذایی بوده ، هوای داغ تولید شده درتمام قسمتهای کاسه سرخ کن جریان پیدا کرده وچرخش میله وسط کاسه سرخ کن باعث زیروروشدن مواد غذایی داخل کاسه گشته وباعث می شود تمام قسمتهای مواد غذایی داخل سرخ کن به بهترین شکل ممکن سرخ شوند.

لوازم یدکی سرخ کن تفال را از قطعه بانک بخواهید

تعمیرگاه سرخ کن تفال

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *