آشنایی بیشتر با جاروشارژی های تفال و مولینکس

جارو شارژی های مولینکس و تفال در انواع و مدلهای متنوع تولید و به بازار عرضه می شوند . این دستگاهها از دو قسمت بیس موتور و سری نگهدارنده زباله تشکیل شده اند . بیس موتور از قطعات اصلی شامل موتور ، پروانه ، باتری و کلید تشکیل شده است . سری نگهدارنده زباله شامل دو قسمت فیلتر و مخزن زباله می باشد . تعداد باتریها در جارو شارژیها ی مولینکس و تفال بسته به ولتاژ دستگاه ، متفاوت است و در انواع ۳ ، ۴ ، ۶ ، ۸ و ۱۰ باتری به بازار عرضه می شوند .

برای طول عمر بیشتر باتریها ، بهتر است که بعد از شارزژ اولیه دستگاه ، جارو را از روی شارژر برداریم و پس از استفاده و خالی شدن دستگاه ، مجددا آن را روی شارژر قرار دهیم تا باتریها پر شوند . مدت زمان شارژ اولیه جارو شارژیها معمولا ۲۴ ساعت می باشد و مدت زمان شارژ دوباره دستگاه بستگی به تعداد باتریهای بکار رفته در جارو شارژی دارد .

نکات مهم :

# هرگز برای مدت زمان طولانی ، دستگاه را روی شارژر قرار ندهید ، زیرا اینکار باعث کوتاه شدن عمر باتری می شود و ممکن است به شارژر هم آسیب جدی برسد .

# از شستن و زیر آب گرفتن قسمت موتور دستگاه جدا خودداری کنید ، برای نظافت کردن آن می توانید از یک دستمال نیمه مرطوب استفاده نمایید .

# در زمان ضعیف شدن جاروشارژی و شارژ نشدن باتریها ، با مراجعه به نمایندگی مجاز ، از باتریهای اصلی و اورجینال استفاده نمایید .

فروشگاه قطعات جاروشارژی

تعمیرگاه جاروشارژی

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *